Ako vyrobiť improvizovaný ochranný štít tváre jednoducho a rýchlo

V niektorých povolaniach zo dňa na deň potrebujú ochranné štíty tváre. Kým sa dostanete k tým profesionálnym, vyrobte si s nami improvizované štíty. Úsmev Náklady sú v podstate nulové.

Podomácky vyrobený ochranný štít z fólie na dokumenty

Podomácky vyrobený ochranný štít na tvárFóliu úplne v pohode prešijete šijacím strojom. Prejsť na postup

Ako upevniť improvizovaný ochranný štít na okuliare

Improvizovaný štít na okuliarochNa výrobu môžete použiť pevnú fóliu, ktorá sa používa na viazanie publikácii. Prejsť na postup 

Ak nenosíte okuliare, prípadne sa vám ich nedarí na štít nasunúť, skúste použiť tenkú, ideálne kovovú čelenku. Rovnako dobre udrží štít pred tvárou.

Improvizovaný ochranný štít s čelenkou

Postup na bleskový ochranný kryt na tvár

Inprovizovaný kryt na tvar veľmi rýchly

Ak máte doma dokumenty zviazané hrebeňovou väzbou s fóliou na vrchu a tenkú kovovú čelenku vyhrali ste. Stačí čelenku prevliecť cez pôvodné otvory.Postup na bleskový improvizovaný ochranný kryt na tvár

Postup na núdzový improvizovaný ochranný štít

Rýchly improvizovaný štítToto je ozaj núdzová rýchlovka. Hanbím saPrejsť na postup

To všetko sú len dočasné riešenia, aby ste mohli svoju prácu robiť v maximálnom pohodlí potrebujete profesionálny ochranný štít tváre.

Pozrite si aj:

 

Ako vyrobiť improvizovaný ochranný štít tváre jednoducho a rýchlo - foto postup

Fotopostupy: 

Klúčové slová: 

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.