hačkovaná kabelka

Narazila som v poslednom čase na viaceré zaujímavé kabelkové inšpirácie.

Hľadala som nejaký návod. Nenašla som úplne presne to, čo sa mi páčilo najviac, ale možno niekoho aj toto inšpiruje.

Je tam ukázané aj vnútorné dokončenie kabelky. Lebo povedzme si, nie je to iba o krátkych stĺpikoch. Hodne výsledku pomôže práve to dotiahnutie detailov.

 

 

 

Forums: 

prepracovaný návod Áno

zaujali ma tie farebné štipce, ktorým si označovala začiatok špirálového riadka, potom tá sieťka, ktorú vkladala ako výstuž, neviem prísť na to, kde by sa dala splašiť tu :), a nakoniec, v mojom veku je už dôležitý aj otvor kabelky:) už som značne grambľavá :),ja by som zrejme nezháčkovala faldy na bokoch kabelky všetky spolu, ale po dvoch, čím by mi vznikol trochu uvoľnenejší vstup do kabelky, zabezpečenie dĺžky zapínania proti zlodejom by som zrejme doriešila nejakými cvokmi

každopádne šikovná je to baba :)

prave som sa vrátila z veľkoobchodu z floristickym materiálom. A podobnú sieťku som tam videla. schválne som skúšala, že je relatívne pevná. Netuším, na čo to bolo, ale možno by sa neičo také dalo použiť. Čiže bude treba zapojiť kus kreativity a navštíviť takýto typ obchodov.

Mna velmi zaujalo práve to, ako to vo vnútri vypracúva. Lebo krása je skrytá práve v takýchto detailoch.

Daska, diky za tip, keď pôjdem za neterou do žiliny, skusim behnuť aj do takého obchodu. 

tiež som sa raz natrápila s kabelkou, všívala som dovnútra podšívkovinu, šmýkalo sa to ako ďas, bolo to super, ale vydržalo málo. 

bingo, v Žiline bol ten veľkoobchod Úsmev

Úsmev jááj, tam ja chodím veľmi rada, a najmä pred Vianocami :)) 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.