Fotopostup na shambala náramok trojradový

Ďalší pokus o shambala náramok. Potrebujeme 16 menších drevených korálok, použila som jutový špagát (vhodné sú voskované šnúrky a iné), clipboard a pomôžu aj tri kancelárske spony na uchytenie "vodiacich" šnúrok zospodu.
Nastriháme si tri šnúrku cca 40 cm dlhé a štyri cca 80 cm dlhé, ktoré spojíme na jednom konci uzlom, tak aby bol uzol cca 8cm od koncov šnúrok. Uzol prichytíme o clipboard (alebo štipcom o pevnú podložku). Na tri kratšie šnúrky navlečieme korálky na krajné 5 na strednú 6, v spodnej časti podložky si ich upevníme napr. štipcami. Z bokov si pripravíme po dve a dve dlhé šnúrky. Postup ná základný uzol nájdete tu Fotopostup na shambala náramok pre začiatočníkov Výška "stlpika" bočných, ale aj stredných uzlov zodpovedá výške korálky. Zvyšok je snáď zrozumiteľný z postupu. Na záverečné spojenie náramku potrebujeme dve šnúrky cca 40 cm dlhé.

Fotopostup na shambala náramok trojradový 1Fotopostup na shambala náramok trojradový 2Fotopostup na shambala náramok trojradový 3Fotopostup na shambala náramok trojradový 4Fotopostup na shambala náramok trojradový 5Fotopostup na shambala náramok trojradový 6Fotopostup na shambala náramok trojradový 7Fotopostup na shambala náramok trojradový 8Fotopostup na shambala náramok trojradový 9Fotopostup na shambala náramok trojradový 10Fotopostup na shambala náramok trojradový 11Fotopostup na shambala náramok trojradový 12Fotopostup na shambala náramok trojradový 13Fotopostup na shambala náramok trojradový 14Fotopostup na shambala náramok trojradový 15Fotopostup na shambala náramok trojradový 16Fotopostup na shambala náramok trojradový 17Fotopostup na shambala náramok trojradový 18Fotopostup na shambala náramok trojradový 19Fotopostup na shambala náramok trojradový 20Fotopostup na shambala náramok trojradový 21Fotopostup na shambala náramok trojradový 22Fotopostup na shambala náramok trojradový 23Fotopostup na shambala náramok trojradový 24Fotopostup na shambala náramok trojradový 25Fotopostup na shambala náramok trojradový 26
Fotopostup na shambala náramok trojradový - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

No teda, vy ste riadne výmyselníčky Chichocem sa ! Je to zaujímavé! So špagátikmi sa dá riadne "vyhrať". Bozkávam

super postup, krásny náramok (clap)Kvietok(clap)Kvietok(clap)Kvietok(clap)Kvietok(clap)

dakujem za postup pači sa mi KvietokKvietokKvietok

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

krasne naramky Úsmev a super postup (clap)(clap)(clap)(clap)

všetky postupy sú úžasné, určite niečo vyskúšam, moc moc ďakujem Srdce

Súper sú všetky postupy.Už som jeden spravila podľa teba.Díky (clap)KvietokSlnko

(clap)(clap)(clap)ÁnoSlnkoKvietokKvietokKvietok

Srdce Vďaka za návod ÚsmevKvietok

ÁnoÚsmev super

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.