Použitá priadza

Pozdravujem vás ÚsmevChcem pekne poprosiť, kto by mal zvyšky priadze (vlny) na štrikovanie a háčkovanie, môže byť aj použitá a vypáraná, a neplánujete to už využiť, či by ste to nepodarovali kreatívnym žienkam v našom miestnom občanskom združení. Aj za poštovné ÚsmevVopred ďakujem.

Kategórie inzerátov: 

Komentáre

Niečo pošlem. Napíšte mi na sasarakova@centrum

Kde je to občianske združenie?

Pekný deň prajem Úsmev To občianske združenie je u nás v obci Malé Straciny, okres Veľký Krtíš, ja som predseda Mrkám a nazbieralo sa zopár kreatívnych žienok, čo radi pletú, háčkujú a pod., tak som im chcela trošku pomôcť - tu je aj link na našu webovú stránku združenia, ak by ste chcela pozreť, no stránka je ešte stále v úprave tak nejaké foto tam aj chýba Slnko http://stracinskesrsne.webnode.sk/ .........a na ten mail som vám potom napísala komplet adresu - VĎAKA Srdce

Chcem sa, za celý náš ženský kolektív, veľmi pekne poďakovať za klbôčka. Dnes dorazili. Už sa tešíme na naše výtvory, ktoré poputujú zasa niekomu pre potešenie. Slnko(clap)

Kto by mal niaku nepotrbnu priadzu na hackovanie a strikovanie preOZ- zdrava dusa v povazskej bystrici budem vam vdacna.
 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.