Obrazy na plátne

Celkom dobre mi padlo odbočiť od Vianočného tvorenia, síce budú slúžiť ako Vianočný darček
ale potrebovala som trošku zmeny v tvorení. Obrazy sú na plátne veľkom 30 x 40 cm, motív je ryžový papier, obraz je domaľovaný, vytieňovaný akrylovými farbami, tu som sa fakt vyhrala s rôznymi odtieňmi, potom som použila šablóny na 3 D efekty, ktoré som zvýraznila antikovými a wax pastami, je viackrát prelakovaný aby sa dal utierať vlhkou handričkou.

‹‹ Obrázky a rámčeky ››
Obrazy na plátne
Obrazy na plátne  2

Servitková technika: 

0
Vaše hodnotenie: Žiadne
5
Priemer: 5 (3 hlasy)

Komentáre

Nádherné. Si šikovnáSrdceSrdceSrdceSrdce(clap)(clap)(clap)(clap)ÁnoÁnoÁnoÁnoÁnoÁno

Chcem Ti Gitka poďakovať, že som Ťa mohla spoznať na tvorivom kurze v Tatranských Zruboch, oba obrázky, čo sme tam vytvorili, už visia na stene. Mojim kamarátkam, čo sa venujú ručným prácam, sa oba páčili. A ďakujem Ti za Tvoju ochotu a čas, ktoré si nám venovala, moja kamarátka Zuzka, čo bola so mnou v Tatrách, si nevedela tamojšiu atmosféru vynachváliť a taktiež ja.

ÁnoÁnoÁnoKvietokKvietokKvietokSlnkoSlnkoSlnko(clap)(clap)(clap)marta

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.