Kojenecka supravička

Krásny podvečer.Velmi pekne prosím kde sa dočítam alebo ktorá zlatá zienka mi pošle popis na kojeneckú súpravičku- dupačky,svetrík,čiapočku,papučky na veĺkosť 62 alebo na 2 mesačné dievčatko.Co som našla všetko v cudzom jazyku.Ďakujem veĺmi pekne.

Forums: 

Milé mamičky,ženy Obraciam sa na Vás s prosbou o rôzny materiál,pre vás nepotrebný,s ktorý by sme mohli s deťmi v škole na krúžku použiť na rôzne ozdoby,dekorácie,darčekové predmety pre najbližších k rôznym príležitostiam.Pracujem ako učiteĺka na ZŠ ale žiaľ väčšina rodičov je nezamestnaná a nemajú na materiál.Sú to detičky prvého stupňa.Kažká ich vyrobená vec,darček vlastnými rúčkami im robí nesmiernu radosť.Ak môžete a chcete pomôžte nám.Budeme veĺmi vďačné.

ahoj, 

doklikať k postupu sa dá aj tu:

https://sk.pinterest.com/bodkovana7/detsk%C3%A9-pletenie-a-h%C3%A1%C4%8Dkovanie/

 

alebo sa ozvi na bodkovana7@gmail. com, mám zopár časopisov, prefotím nejaký postup

 

Budem veĺmi vďačná ale poprosila by som na janka.rociakova@atlas.sk

zopár návodov na čiapočky a papučky by som našla v mojej syslárni, väčšinou robím podľa ruských a nemeckých stránok, ale chystám sa robiť výbavičku pre vnúča, tak by som to mohla postupne preložiť a spísať postup

ozvite sa na kollymeryxyz@gmail.com

Budem rada ale pošlite mi to na janka.ročiakova@atlas.sk Veĺká vďaka za čokoĺvek

a dáš aj obrázok niečoho, čo si uplietla ?

Dobry den poprosim Vas nahodou nemate popis na pletenu ciapocku pre babatko-pilotska, ja som to niekde nasla na stranke artmama.sk ale bola dost zlozita,aj som ju uplietla,popis som vyhodila a teraz  pyta navod odo mna jedna pani. Dakujem za info, moj e-mail: kzelenakova@post.sk

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.