Pomoc - návod v angličtine

Ahojte, mám takú prosbu či by sa tu nenašla dobrú duša, ktorá by mi pomohla s návodom na štrikovanie (sveter)  v angličtine. Skratky si viem preložiť ale aj napriek tomu som stratená :-(

 

Inštrukcie začínajú límcom tak ak by mi aspoň s týmto niekto vedel pomôcť  na začiatok aby som mohla začať tak budem veľmi rada :-)

 

Left collar:

Provisional CO 19 (20,20,21,21,23,23) st. Work 3 rows st st. Starting on next WS row, work RSE (see notes) Continue working in st st with RSE, until piece measures 18 (19,19,21,21,22,23) cm along edge without the RSE, when very slightly stretched, ending with a RS row.

Cut yarn. Placee st on holder or spare needle. Lay aside.

Forums: 

možno by pomohol obrázok

No. Ja neovládam tie skratky, takže ti to preložím a skratky si prelož ty:)

Ľavý golier

Dočasný/provizórny CO 19 (20,20,21,21,23,23) st. 

Upleťte 3 riadky st st. Začnite na nasledujúcom WS riadku, pleťte RSE (pozri poznámky). Pokračujte v st st s RSE kým časť nebude merať 18 (19,19,21,21,22,23) cm medzi okrajom bez RSE, keď je mierne natiahnutý/napnutý, ukončite riadkom RS.

Odstrihnite priadzu. 

Poslednej vete úplne nerozumiem, ale vychádza mi to tak, že máš na ihlicu dať držiak, myslia asi niečo, aby sa ti nevyvliekli očká z ihlice, lebo píšu, že to, čo si uplietla, máš odložiť:D

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.