a nalakovala si úplne všetko? aj dierku v kvetináči? Ak ti na kvetináči hodne záleží, tak aj 3x.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
a nalakovala si úplne všetko? aj dierku v kvetináči? Ak ti na kvetináči hodne záleží, tak aj 3x.
ja lakujem vodeodolným lakom pamlakom niekoľkokrát
pamlak je vodeodolny??? som nevedela.. lebo ked som natrela kvetinac pamlakom asi 3-4 krat, aj dierku, aj misku pod nim, ked v miske ostalo trosku vody, tak sa akoby prilepila ku kvetinacu... alebo je viac druhov pamlakov?
ja tiež natieram kvetináče pam lakom a veru tiež sa mi prilepia o misku pod nim aj keď je poriadne vysušený a ako píše miri,tiež sa mi dosť znehodnotili ako stoja v miske s vodou.Na niektoré som použila lak čo sa s ním striekajú autá a ten je lepší.Natrela som s ním aj kamene a celé leto boli vonku aj na ne pršalo aj svietilo slnko a sú stále pekné.
Ďakujem mamke Danke . Určite to vyskúšam, pretože chcem kvetináče aj darovať a nerada by som len také ozdoby, ale funkčné veci
. Ešte raz ďakujem.
Ahojte. Som rada, že som našla servítkových nadšencov

Potrebovala, by som poradiť. Klasické hlinené kvetináče som nafarbila, krakelovala a nalepila obrúsok. Nakoniec som ho nastriekala syntetickým lakom, ale keď dole v miske stojí trošku vody, začína sa to celé nafukovať a akoby rozpúšťať, a pritom som ten kvetináč lakovala aj z vnútra. Mám použiť nejaký špeciálny lak? Lebo takto je na kvetiny nepoužiteľný. Za radu vopred ďakujem.