podpivníky z CD - ako na ten otvor?

Ahojte, prosim vas, ak robite zo starych CD tacocky-podpivniky, ako nalozite s otvorom? Niekde som to citala, ale neviem to najst. Mam v umysle ich najskor natriet gessom, aby farba drzala, potom farba, krakel a servitka. Len ten otvor ma tam plasi. Dakujem za rady.

Ja som prelepovala s lepiacou paskou a v pohode som cez to robila:
http://artmama.sme.sk/user/5083/images?page=1 pozri tie vian.gule
Rozmyslam ako som to robila, asi najprv paska tak aby nelepiaca cast bola zvonku a potom to prilepit zospodu, aby to nikde nelepilo, snad sa to da pochopit Úsmev

Nelinka, mas na mysli, ze si ten otvor prelepila lepiacou paskou z oboch stran a tak zaservitkovala?

Nie som si istá, ale niekde tu som to asi čítala- treba použiť tú takú hmotu, ktorá sa používa na opravu stien (namiesto sadry- " na vysprávku" ) Keď prídem na to, tak napíšem. Prekvapenie

Našla som link, snáď pomôže http://stranamasterov.ru/node/316960 a tá hmota- skús škárovaciu a prebrúsiť, ale možno by pomohla aj sadra.

Dakujem Petka, nieco vymyslim. Sparovacku, ani sadru doma nemam, ale nieco uz sa najde, cim to zaplnit Úsmev

Nie je za čo, tú vyspravovaciu hmotu kúpiš aj v predajni farby-laky, také asi 1kg vedierko stojí cca 2 eura? možno ani toľko. Stačí pýtať niečo čím sa "vyspravia" steny pred maľovkou. Príjemné tvorenie. ;)

teraz ich robím já a tiež dávam tú hmotu a prebrusujem

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.