Servítková technika - postup pre začiatočníkov

Plechovku natrieme akrylovou farbou. Po zaschnutí prvej vrstvy náter zopakujeme. Zo servítky "odtrháme" vybrané vzory a oddelíme od nich spodné dve vrstvy. Servítku priložíme k nádobe, ohneme napoly a na plechovku nanesieme tenkú vrstvu lepidla na decoupage. Priložíme prvú časť servítky a opatrne je pretrieme lepidlom aj z vonkajšej strany, postupujeme od stredu ku krajom servítky. Postup zopakujeme aj pre druhú polovicu obrázka. Rovnakým postupom prilepíme ďalšie dva motívy. Po vyschnutí lepidla pretrieme celý povrch lakom na decoupage.
Nádobu môžeme dotieňovať olejovými farbami. Použila som hnedú a modrú. Nanášame ju zľahka prstami. Aby sme nemuseli čakať na jej zaschnutie zopár dní, môžeme ju prelakovať lakom na vlasy :-). Na záver natrieme nádobu ešte pár krát lakom na decoupage.

Servítková technika - postup pre začiatočníkov 1Servítková technika - postup pre začiatočníkov 2Servítková technika - postup pre začiatočníkov 3Servítková technika - postup pre začiatočníkov 4Servítková technika - postup pre začiatočníkov 5Servítková technika - postup pre začiatočníkov 6Servítková technika - postup pre začiatočníkov 7Servítková technika - postup pre začiatočníkov 8Servítková technika - postup pre začiatočníkov 9Servítková technika - postup pre začiatočníkov 10Servítková technika - postup pre začiatočníkov 11Servítková technika - postup pre začiatočníkov 12Servítková technika - postup pre začiatočníkov 13Servítková technika - postup pre začiatočníkov 14Servítková technika - postup pre začiatočníkov 15Servítková technika - postup pre začiatočníkov 16Servítková technika - postup pre začiatočníkov 17Servítková technika - postup pre začiatočníkov 18
Servítková technika - postup pre začiatočníkov - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

Hoci uz nie som zaciatocnicka, som vdacna za to, ze si to tak pekne a najma dosledne vysvetlila a vyfotila pre dalsich zaciatocnikov Áno Dakujem (clap)(clap) Dielka su krasne obe (clap)ÁnoÁno(clap)

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

Úsmev Perfektne vypracovaný a odfotený postup. Áno

jasný a zrozumiteľný postup Áno

aj ja dakujem za postup lebo este som stale nemala v tom celkom jasno

pekne spracovaný postup, ďakujeme aj my začiatočníčky. Kvietok

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

(clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

Ďakujem zo Srdce(clap)ÁnoÁno(clap)(clap)(clap)(clap)KvietokKvietokKvietokKvietokKvietok

super, už som to obdivovala v Tatrách. Ďakujem za postup... Áno

Vďaka....skúsim aj ja servítkovú techniku - veľmi sa mi to páči, len sa neviem do toho dokopať Chichocem sa

ďakujem, tento fotopostup vznikol s Kamilkou na stretnutí v Zruboch Úsmev

som uuuuplna zaciatocnicka Úsmev , ale podla tohoto uzasneho fotopostupu si trufnem taketo nieco vyskusat. Malinka akurat dopila plechovku umeleho mliecka :'

Dokonalý postup, dakujem. Este som nerobila servitkovanie, velmi sa mi to paci, dufam,že sa odhodlam k takejto nadhernej metode servitkovania. Som za vytvaranie takychto nádherných veci, ktore skraslia naše domovy. Pozdravujem vsetky šikovné zienky z artmamy a prajem vsetko dobré, nech aj nadalej vytvaraju taketo krasne výrobky. Dakujem vám... SrdceSrdceSrdce .

dakujem, velmi pekny postup, aj ja chcem vyskusat
ÁnoObjímam
Kvietok

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.