Jednoduché nápady na tvorenie s cementom. Kvetináč, miska, svietnik, váza

Našla som milé video na cementové drobnosti. Určite niečo z toho vyskúšam, vyzerá to super:)

Jednoduché nápady na tvorenie s cementom. Kvetináč, miska, svietnik, váza - foto postup

Fotopostupy: 

Komentáre

celkom by ma zaujímalo, či sa dá cement kúpiť aj v nejakom malom balení. Ja poznám len také tie veľké vrecia, čo sa nosili na stavbu. Ale je pravda, že som už dávno nebola v žiadnej kreatívnej predajni, ani som nesliedila na webe.

Dúfam, že vyskúšaš a dáš vedieťť, čo a ako. Lebo už dlho po tom poškuľujem, len neviem, ako na tú realizáciu...

Presne toto mi napadlo, že kde zoženiem prijateľné množstvo cementu. Lenže ja som aj hľadala a našla som kilové balenie cementu na tvorenie. Stojí ale skoro 10 eur, čo ja teda nedám, lebo to mi príde dosť ustrelená cena. Takže asi sa obetujem a kúpim veľké vrece a podelím sa:)))))

ja som tak pred rokmi kúpila 25 kg vrece parafínu v nejakej podnikovej predajni slovnaftu. A teda, trvalo mi pár rokov, kým som sa ho zbavila :)

Svícen za pomoci sáčku jsem dělala s dětmi jako dárek na vánoce. Použili jsme obyčejnou sádru. Vložila bych foto, ale asi to tady nejde.Mrkám

 

Mirka, skús pridať teraz, už sa dajú pridávať obrázky do komentárov:) 

Tohle jsme dělali s dětmi.

super, veľmi vydarené ÁnoÁno

Mirka, perfektné! To nemá chybu:)Áno

Zak som zašla do kreatívnych potreieb a tam som našla iba nejakú pastu, ktorá po nanesení na predmet vyzerala, ako by to bolo z cementu. Dalo by sa to použiť napríklad na tie fľaše. To si viem celkom dobre predstaviť.

V Obi pri sádre mali aj nejaký cement na opravy stien v maličkých sáčkoch.

To mám doma, zostalo do rekonštrukcii bytu. Neviem si to ale predstavit, to je taka zvlastna konzistencia. Dávam si záväzok, že to cez víkend nájdem a vyskúšam:) 

Dievčatá, záväzok som dodržala. Vyskúšala som to z rýchloschnúcej omietky Knauff - Rotband, mala som doma 4 kg balenie z prerábky bytu. Funguje to vynikajúco. 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.