reklama

dalsia vianocna

Pridal/a desilva dňa 12.10.2008 - 18:13

po dlhej dobe som vyrobila nejake z cajovych papierikov

dalsia vianocna, Ostatné, desilva, 1

reklama


reklama

Komentáre

misha, Ne, 12.10.2008 - 20:19

...jéééj aká pekná...vidím, že si si našla čas na tvorenie Mrkám , aj ostatné sa ti podarili...Tlieskam Objímam

moja druha polovicka bola dnes v robote, tak ja som rano stihla kostol, telocvicnu a poobede aj tieto pohladnice Veľký úsmev Veľký úsmev Veľký úsmev

ivamat, Po, 13.10.2008 - 14:51

Tlieskam Áno Prekvapenie
Slnko
ale nechápem tie papieriky z akých čajov a ktoré papieriky????

to sa naozaj nerobi z cajovych papierikov. tie obrazky a cela ta metoda ako ich skladat sa vola TEA BAG FOLDING, co znamena skladanie cajovych tasticiek. na tzch ostatnych pohladniciach vidiet podklad a tak tie papieriky, co ich skladas vyzeraju. skus pozriet v novych temach temach prispevok Hviezdicky na pohladnice a tam som vlozila odkaz na nejake stranky. su tam aj navody a daju sa odtial stiahnut a vytlacit take obrazky. dufam, ze som ti aspon trochu pomohla.

ivamat, Ut, 14.10.2008 - 15:21

ano, ďakujem, to som už naštudovala, ale odkial sú tie papieriky, z čoho???
Slnko

tie symetricke tvary alebo ako ich vsetci volaju cajove papieriky navrhne nejaky vytvarnik alebo niekto koho to bavi a da ich niekam na internet na stiahnutie zadarmo, ale su aj take, co za ne musis platit, co netreba lebo ich mozes najst miliony. ty si len musis najst vhodny motiv, ktory sa ti paci a podla metody vytlacit spravny pocet kusov, ktore poskladas do tvaru hviezdy a zopar navyse ak chces podobne pozadie pod hviezdu. tlacit staci na obycajny kancelarsky papier, tazko by sa to skladalo z vykresu.


reklama

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama