Kurz na pletenie vianočnej hviezdy a ďalšie detaily k jesennému stretnutiu

Dievčatá dopĺňam záverečné info k jesennému stretnutiu v Starej Lesnej, ktoré sa bude konať tento víkend 5. - 7.10.2018

Pripájam ponuku od Klaudie na kurz pletenia Vianočnej svietiacej hviezdy. Kurz sa bude konať v piatok po večeri, maximálny počet zúčastnených 12, cena kurzu, v ktorej je započítaný všetok materiál je 10 eur. Môžete sa prihlásiť tu v komentári.

Ešte pripomínam ponuku na sobotňajší kurz s pegybabi, na ktorý ešte boli voľné miesta. Záujem dajte vedieť v komentári pod týmto príspevkom.

vianočné vrecúška

V sobotu počas sobotňajšej párty nám bude hrať cigánska kapela, cca od 19.00 - do 22.00. Budeme sa na ňu skladať po cca 5 eur na osobu, masky tentokrát nebudú. 

Nezabudnite doniesť pekný a milý darček do tomboly. Večer nás čaká aj malé  prekvapenie od partnera stretnutia Dr. Oetker. Slnko

Počasie nám zatiaľ hlásia slnečné aj keď relatívne chladné. ÚsmevAk sa nevyberiete na väčší výlet do Tatier, kúsok nad penziónom cez cestu, je chodník, či skôr poľná cesta, po ktorej sa môžete prejsť do Tatranskej Lomnice. Ak plánujete na sobotu celodenný výlet, nahláste čím skôr do penziónu obedové balíčky, ak ste tak ešte nespravili. Môžeme ešte pridať ponuku menších výletov do Tatier, avšak s presunom tatranskou železnicou, zástavka cca 15 min. od penzionu, ale autom.

teším sa na vás

Kamila

PS: Ak by ste ešte mali záujem o pobyt, skúste zistiť v penzióne Lomnický, či sú ešte voľné miesta. Viac info k pobytu nájdete TU.

Forums: 

Kamilka, ja by som mala záujem u Claudi-1osoba ...u Pagybabi sme už zahlásení Srdce

Úsmev

Moja značím si Ťa teším sa

Joj, čítam, že masky tentokrát nebudú :-( My sme boli pripravené na tému, ako informovala Aduška: Postavičky z komiksov alebo kreslené postavy. Mirka už aj ušila kostýmy - ak teda karneval nebude, použime prosím túto tému na budúci pobyt!!! :-)

Agátka, ja úplne súhlasím, síce som nestihla ušiť kostýmy,  ale mám v hlave toľko nápadov...Agátka, ale ak chcete zoberte si aspoň široké sukne, užijeme si cigánsku hudbu a tance...a budúci pobyt tie komixové postavičky, bo väčšina dievčat, čo nosí kostýmy teraz nejdú Hanbím sa

Joj, tak to je ozaj skoda. No adus nakoniec nejde, a asi ani ostatne devy, co zvyknu dojst v maskach. Máme aspoň tému pre jarné stretnutie, budem na to mysliet. Mrzí ma , že to nakoniec takto vypálilo.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.