Pozývame vás na stretnutie pod Vysokými Tatrami

Po dvoch zrušených a jednom odloženom stretnutí, to predsa len ideme skúsiť.  Srdečne vás pozývam na spoločné jesenné stretnutie naničmám, artmám, cukrárok aj medovnikárok 10.- 12. septembra 2021 v Starej Lesnej  v penzióne Lomnicky. 

Program:  Tentokrát to bude ozaj len úplne oddychovka. ÚsmevSamozrejme akékoľvek tvorenie je povolené a výlety do Vysokých Tatier  priam nutné. Verím, že nám počasie bude priať.Úsmev Od Tatranskej železnice, s ktorou sú dostupné Starý Smokovec (Hrebienok), Štrbské Pleso ... nás delí cca 25 minútová prechádzka, Do Tatranskej Lomnice k lanovke na Skalnaté pleso je to cca 45 minút pešo. Chodník je ozaj príjemný.

Podmienky: Lokalita pod Vysokými Tatrami je momentálne v oranžovej zóne, čo sa týka Covid automatu, čiže musia byť dodržané opatrenia OTP – penzión môže ubytovať len osoby očkované alebo testované alebo tie, ktoré ochorenie Covid prekonali (za posledných 180 dní). V prípade zmeny vás budú z recepcie informovať. Ak by sa udiala výraznejšia negatívna zmena a stretnutie by sme museli zrušiť, záloha vám bude vrátená.

Cena: Víkendový pobyt s plnou penziou stojí 86 €, s poplenziou 74 eur.

Ubytovanie v Penzióne Lomnicky je možné v dvojposteľových, prípadne trojposteľových izbách. Ak by bol záujem a budú voľné, tak k dispozícii sú aj štvorposteľové izby a apartmány, ale tie treba objednať čím skôr, nakoľko ich nemáme rezervované. Predpokladám, že nás predsa len bude menej ako po iné roky.

Strava: Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Večera bude formou 3-chodového menu, obed formou 2-chodového menu, pri oboch bude na výber z 3 hlavných jedál (okrem dňa príchodu, kedy bude menu na večeru jednotné). V prípade bezlepkovej alebo inej diéty, nahláste ju, prosím, pri rezervovaní pobytu. V tom prípade je príplatok 2 eur na deň, nakoľko treba dokúpiť špeciálne potraviny.

V prípade plnej penzie a záujmu o obedový balíček na sobotu, ak plánujete väčší výlet, prípadne skoršieho odchodu v nedeľu, nahláste, prosím, balíček pri rezervácii ubytovania.

Relax: V penzióne je k dispozícii fínska a parná sauna s vírivkou vstup pre 1-5 osôb, nie je v cene pobytu.  Môžete vybrať do Aqacity Poprad (ideálne autom, cca 13 km).

Prihlásenie a rezervácia ubytovania:

Na stretnutie sa prihlasujte na maili info@penzionlomnicky.sk, ideálne najneskôr do konca augusta 2021. (Rezervácia bude možná aj neskôr, ale s obmedzenou možnosťou výberu ubytovania) Nezabudnite uviesť , že ide o stretnutie žien a celé mená všetkých prihlásených osôb.  Ak idete väčšia skupinka, prihlasujte sa čím skôr,  ak chcete byť ubytované spolu.

Aby bolo vaše prihlásenie na stretnutie platné, je potrebné uhradiť zálohu 50% z ceny pobytu. Každá účastníčka po zaslaní rezervácie dostane tzv. potvrdenie rezervácie spolu s údajmi k platbe zálohy, kde je výška zálohy, variabilný symbol a všetky ostatné informácie.

Teším sa na vás.

PS: Ešte dolaďujem nejaké detaily, ak by boli menšie zmeny upravím, dám vedieť, alebo sa pýtajte.

Forums: 

ÁnoÁnoÁno Konečne opäť, ako kedysi. Ja idem.Kvietok

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.