prosím poraďte

Ahojte, viem že to sem veľmi nepatrí, ale potrebovala by som pomôcť nájsť jednu stránku. Raz som sa k nej dostala náhodou a odvtedy ju neviem nájsť ešte raz. Išlo o stránku, kde ponúkali krabicu plnú kartičiek s úlohami na každý deň po celý rok  pre páry, manželov a podobne. Aby si trošku ozvláštnili svoj partnerský život. SlnkoChcela by som to ako darček.  Vie mi niekto poradiť ako to nájsť?Smútok Ďakujem. 

 

Forums: 

Ahojte Prosím o radu prečo sa mi krútia boky upletenej časti. Čo robí m zle? Dakujem

závisí to od vzoru, ktorý pletieš. Ak je to jersej, teda riadok hladko, riadok obratko, to nezmeníš. Ale ak je to iba diel, ktorý sa potom zošíva, tak to nevadí.

Ak je to samostatná časť, potom treba robiť krajové očka inak, napríklad dutinkou. Všetko závisí od toho, čo vlastne pletieš

 

Ďakujem

áno, súhlasím s Dasou, lebo keď diely zošiješ, tak to nakoniec nevadí

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.