Vyšívanie - ako začať?

Ahojte, chcem sa spýtať či mi môže niekto poradiť.. chcela by som sa sa naučiť vysivat, ale neviem teda že aká látka je na to vhodná, bavlnky, ihly, alebo to je jedno? Ďakujem.

Forums: 

ahoj :) záleži na tom čo chceš vyšívať..či krížikovým stehom alebo plným..ja vyšívam veľa.môžeš pozrieť v mojích foto a kludne napíš.rada poradím..len musíš upresniť čo chceš začať...

ja tiež vyšívam krížikami a to na panamu a používam bavlnky perlovky a tupé ihly, takže nie je to jedno, prajem Ti, Janka, veľa trpezlivosti a správny výber materiálu

Niekomu je jednoduchšie počítať nitky, niekomu vyšívať po nakreslenej čiare. Nájdi si niečo, čo sa Ti páči a začni vyšívať. Na nete je kopec videí podľa ktorých sa dá naučiť.

 

Artmama.sk

Pochváľte sa svojimi ručnými prácami, inšpirujte sa nápadmi šikovných žienok, vyskúšajte tvorenie podľa podrobných návodov. Môžete pridávať fotky vašich dielok (prosím, len s vašou tvorbou), alebo sa pýtať a vymieňať skúsenosti v Diskusnom fóre. Podeľte sa o svoje fotopostupy, pridajte inzerát na predaj zvyšného materiálu na tvorenie.